• Wpisów:3048
  • Średnio co: 18 godzin
  • Ostatni wpis:60 dni temu
  • Licznik odwiedzin:206 168 / 2350 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jeśli odejdziesz to będzie znaczyło, że nie pasujemy do siebie i dobrze, że odszedłeś. Bo gdybyś został, to zajmowałbyś miejsce kogoś, kto do mnie pasuje. Ten, kto do mnie pasuje nie odejdzie. Więc nie ma się o co martwić.
– Jakoś dziwnie mnie kochasz. Nie przywiązałaś się do mnie?
– Miłość nie ma nic wspólnego z przywiązaniem. Przywiązanie i zazdrość oznacza brak miłości do siebie. Oznacza, że uważasz siebie za gorszego od kogoś,. Oznacza strach, że takiego, jaki jesteś nikt nie pokocha. Nie porównuj się z innymi, bo jesteś nieporównywalny. Ty jesteś Ty. Masz swoje życie, dar, który otrzymałeś na wyłączność. Szkoda czasu na porównania.
 

 
Ważna była umiejętność pisania ponieważ w pracy musiał pisać dużo korespondencji handlowej.
Nie ma lepszej metody czynnego nauczenia się języka, jak używanie go w praktyce. Jeśli masz kłopoty z pisaniem, zacznij pisać pamiętnik.
 

 
Ona wie o nas więcej niż my sami i wszyscy dookoła razem wzięci. W niej trzeba szukać odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Nawet, jeśli podpowiada nam coś, co w danym momencie wydaje nam się nieciekawe czy głupie. Zdarzało mi się jej nie słuchać i przeważnie kiepsko na tym wychodziłam, było mi z tym po prostu źle.
 

 
 

 
Powiedz komuś: miło mi się z Tobą rozmawia,
ładnie dziś wyglądasz, praca z Tobą to sama frajda
- a przekonasz się jakie to będzie zaskakujące.
Jak niezauważalnie zaszklą się oczy.
Zrozumiesz jak bardzo za mało jest tego na świecie.
 

 
 

 
Powtórz mi wszystko, co kiedykolwiek powiedziałeś. Wszystkie słowa. Zacznij od pierwszego. Zastanawiam się co mówi jego milczenie.